درباره / معرفی

درمانگاه اسراء افتخار دارد که توانسته برای اولین بار در تاریخ طب جهان و طب ایران زمین، نام ”طب ایرانی“ را احیاء و اجزاء آن را ساماندهی و مستندات علمی و پژوهشی به داخل و خارج کشور معرفی نماید.

علیرغم قدمت طولانی و ریشه های استوار و بنیه علمی بالای طب در کشور ایران هیچگاه و در هیچ محفل و مجمع علمی و فرهنگی ، نام طب ایرانی برده نشده است. در مدلاین پزشکی و تاریخ پزشکی و شبکه جهانی اینترنت و تمام آرشیوهای طب کلاسیک و طب آلترناتیو اثری و نامی از طب ایرانی یافت نمی شود.
برآنیم تا با همت جمع پزشکان و کارشناسان و متخصصان دلسوز و علاقمند و فرهیخته کلینیک طب ایرانی نام زیبای ”طب ایرانی“ را بر بلندای مکاتب طبی جهان مطرح و تثبیت کنیم و در این مسیر طولانی و سخت ، یاد خداوند و همراهی آحاد مردم ایرانی و علاقمند به ایران در داخل و خارج از کشور ، نیرو و انگیزه ما را

کلینیک ما که بنام درمانگاه شبانه روزی اسراء نام گرفته است از نظر وزارت بهداشت و درمان از بین بیش از ۱۴۰۰ مرکز درمانی در کل کشور که در زمینه طب سنتی فعالیت می نمایند رتبه اول را از نظرپزشکان ، دستیاران ، بهداشت کامل، روابط عمومی و حتی مدیریت کسب نموده است.

راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران ، نارمک ، خيابان شهيد آيت، پائين تر از چهار راه تلفنخانه، نرسیده به سیمتری نارمک، نبش كوچه غفاری محلاتی.
  • تلفن تماس:
  • وب‌سایت:
  • اینستاگرام:
موقعیت نقشه
کد QR کارت ویزیت

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید