درباره / معرفی

مانا به معنای ایستا و ماندگار است و نگاه ما به مجموعه مانا هم نگاهی به سان یک درخت تنومند و ماندگار، رو به رشد و شکوفایی است؛ از این رو لوگو مجموعه هم به شکل بی نهایت طراحی شد. به همین دلیل پرسنل آزمایشگاه مانا به طور هدفمند برای رشد روز افزون این مجموعه تلاش می‌کنند.

سرکار خانم صلاحمند مدیریت این مجموعه برای تحقق این هدف، پس از سال ها تجربه در زمینه کنترل کیفیت آزمایشگاه، افتخار تاسیس آزمایشگاه مانا را داشته است.

این آزمایشگاه موفق شد در کمترین زمان ممکن تبدیل به مرکز پایش و غربالگری پیش از تولد نوزادان با بهره گیری از برندهای معتبر اروپایی و امریکایی، از جمله دستگاه Delfia Express کمپانی Perkin elmer شود، همچنین توانست گواهی کنترل کیفی خارجی خود را از RIQAS کشور انگلستان دریافت نماید.

همه آزمایشات موجود در مانا، با توجه به نگاه کیفیتی مدیریت مجموعه و دقت نظر ایشان با کیت ها و دستگاه های دارای تاییدیه های CE,IVD و همچنین مجوز های لازم از وزارت محترم بهداشت ایران هستند. هدف ما در مانا، ارتقای سطح سلامت در بالاترین سطح ممکن با به کارگیری از روش های تشخیصی درست و قابل اتکا است و همین موضوع باعث تمایز آزمایشگاه مانا با دیگر آزمایشگاه ها شده ‌است.

‏Manalab.ir، وب سایت رسمی آزمایشگاه، با هدف ارائه خدمات شبانه روزی در جهت اطلاع از جواب بیماران و آشنایی با آزمایشات شروع به فعالیت کرده‌است. این سایت با الگو‌برداری از وب سایت‌های معتبر خارجی، امکانات وسیعی را از جمله ارائه توضیحات ، ویژگی ها ، نحوه انجام و … در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

هدف ما در آزمایشگاه مانا همراهی شما برای انتخاب مناسب ترین و درست ترین آزمایشات است.

هدف نهایی مجموعه مانا تبدیل شدن به معتبرترین و تخصصی ترین قطب آزمایشگاهی کشور در امر پذیرش نمونه از سایر مراکز می باشد.

راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران - خیابان کریم خان زند،خیابان ایرانشهر،نرسیده به خیابان طالقانی،ساختمان شماره 150
  • تلفن تماس:
  • تلفن تماس دوم:
  • وب‌سایت:
کد QR کارت ویزیت

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید