درباره / معرفی

یکی از بزرگترین محله های اطراف تهران که متاثر از زندگی ماشینی همچنان بافت بومی و قدیمی خود را حفظ کرده ، تجریش است . نام کوچه ذغالی های تجریش نامی آشنا و نماد بافت سنتی و اصیل ایرانی است که در آن بوی ناب زندگی موج می زند .

عید سعید فطر سال 91 (29 مرداد) در یکی از بن بست های پر از لطف کوچه ذغالی ها در حیاط خانه ای قدیمی ، آشپزخانه ای کوچک و صمیمی به منظور خدمات رسانی به هیئت ها و اهالی بازار به نیت اقا امیرالمومنین علی علیه السلام به نام مرشد تاسیس شد.

پس از گذشت دوسال و نیم بنا به استقبال فراوان مشتری و با تغییراتی در نمای ظاهری و فضای حیاط آن خانه قدیمی و خرید ملزومات اولیه یک رستوران “اشپزخانه مرشد ” به “رستوران کوچک مرشد”با مساحت 50 متر تبدیل شد.

حضور مداوم انبوهی از مردم در صفوف طولانی باعث شد دو اتاق آن خانه قدیمی هم به محوطه اضافه شد و رستوران تقریبا بزرگتری با فضایی گرم و سنتی شکل گرفت و با حمایت و پشتیبانی مردم و لطف و معیشت خداوند، طی مدت زمان کوتاهی شعبات نیاوران و کاشانک نیز افتتاح گردید .

مرشد امروز حاصل یک روند تکامل 4 ساله است . که البته این امر میسر نبود مگر به لطف و عنایت خداوند متعال و أهل بیت علیه السلام خاصه آقا أمام رضا علیه السلام و بعد از آن لطف و حمایت های گرم و صمیمانه مشتری های عزیز که هیچگاه مجموعه مرشد را تنها نگذاشته و همیشه لطف داشته اند.از این رو سرویس دهی و پخت غذای با کیفیت عالی و همچنین مشتری مداری و احترام به حقوق آنها از مهم ترین دغدغه های مجموعه مرشد می باشد .

راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران – خیابان باهنر ( نیاوران ) - بعد از جماران -نبش کوچه دلشاد - پلاک 2 - تلفن : 02175272
  • نشانی دوم:
    تهران - کاشانک - جنب مسجد والفجر- تلفن: 02175272
  • تلفن تماس:
  • ایمیل:
  • وب‌سایت:
  • اینستاگرام:
کد QR کارت ویزیت

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید