درباره / معرفی

مبنای کار ما در گروه گردشگری گاندو، توریسم بر پایه‌ی طبیعت است، این‌گونه سفرها می‌تواند ورزشی، ماجراجویانه و در نهایت تفریحی و لذت‌بخش باشد.در واقع، فرهنگ‌های محلی (بومی)، کلیه‌ی گیاهان و جانوران و تمامی پدیده‌های زمین‌شناختی جزو جاذبه‌های اصلی در سفرهای ماست.

این مجموعه از همان ابتدای فعالیت خود با راه‌اندازی واحد پژوهشی، پروژه‌هایی را در زمینه‌ی جاذبه‌های خاص اکولوژیکی و فرهنگ‌های بومی ایران‌زمین به انجام رسانده است، به عبارت دیگر پژوهش‌هایی در رابطه با مکان‌هایی که میراث طبیعی (گیاهی و جانوری) و فرهنگی آن‌ها به عنوان جاذبه‌های اول مطرح باشند را در رأس کار خود قرار داده است.

این مجموعه تلاش می‌کند تا با شناسایی مناطق بکر و ناشناخته، سفرهایی آگاهانه را برنامه‌ریزی و اجرا نماید که نسبت به توریسم ناآگاه، اثرات منفی کم‌تری را برای محیط زیست داشته باشد و در عین حال باعث آموزش فرهنگ صحیح سفر و در نهایت موجب گردشگری پایدار گردد. بنابراین، در این‌گونه سفرها نه تنها عوامل محیطی و فرهنگی، بلکه برنامه‌های پیشبردی و کاملی با رویکرد توسعه‌ی پایدار، جلوگیری از تخریب بیشتر منابع طبیعی، حمایت از حیات وحش، ایجاد فرصت‌های اقتصادی برای جوامع محلی و هم‌چنین اجرای تورهای خاص همراه با لحظاتی شاد و خاطره‌انگیز به طور جدی مورد توجه قرار می‌گیرد. به طور کلی، هدف از این‌گونه پژوهش‌ها و سفرها یادگیری راه‌های زیستنِ مطلوب در این کره‌ی خاکی است.

گروه گردشگردی گاندو با بهره‌گیری از امکانات گسترده و منابع انسانی کارآزموده یکی از مجموعه‌های پیشرو و مبتکر در زمینه‌ی فعالیت‌های طبیعت‌گردی و خدمات وابسته آن به این نتیجه رسیده است که قشر جوان، پُر انرژی و پُر ذوق احتیاج به سفرهایی متفاوت دارد. مجموعه‌ی ما در راستای این هدف دست در دست ایران‌دوستان و علاقه‌مندان به گردش، شما را به سفرهایی رؤیایی در سرزمین چهار فصل ایران دعوت می‌نماید.

این مجموعه با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و با تجربه (مربیان فدراسیون کوهنوردی، مربیان فدراسیون دوچرخه‌سواری، متخصصین علوم زیستی و راهنمایان طبیعت‌گردی سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری و…)، آمادگی خود را جهت برگزاری تورهای طبیعت‌گردی در تمام نقاط ایران، ویژه‌ی سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، گروه‌های دوستانه و خانوادگی اعلام می‌دارد.

راه‌های ارتباطی
کد QR کارت ویزیت

📲 جهت دسترسی سریع و اشتراک‌گذاری آسان، این کد را با تلفن‌های هوشمند اسکن نمائید