کفش دنیلی

سبک های بی نظیر و منطبق با مد روز

5 ستاره از 4 رأی
درباره / معرفی
دنیلی در سال 1981 در ایتالیا متولد شد. در سال های اول، دنیلی فقط برای بازار محلی کفش تولید می کرد. در سال 2010 صاحبان ایرانی برند، آن را خریداری نموده و تصمیم به ایجاد تغییراتی در سیاست های کلی آن گرفتند.( مانند توسعه جهانی، تنوع بیشتر محصولات، اضافه کردن دسته بندی محصولات جدید مانند دنی تین، اسپرت و ... )

دفتر مرکزی این برند ایتالیایی - ایرانی در ایتالیا قرار دارد و با توجه به توسعه جهانی این برند، این دفتر دو شعبه دیگر هم دارد: دفتر دبی( امارات متحده عربی) و دفتر تهران( ایران) سال ها تجربه، دنیلی را به برندی خاص در تولید کفش و کیف هایی با کیفیت بالا در عین حال شیک و به روز در کنار قیمت هایی مناسب تبدیل کرده است.

لازم به ذکر است که محصولات دنیلی در کشور های مختلف مانند ایتالیا، رومانی، آلبانی، پرتغال و چین تولید می شدند تا این که به دلایل متعدد مانند:

وضع قانون توسط وزارت صنعت معدن و تجارت مبنی بر تولید بخشی از محصولات در داخل کشور برای برند های خارجی

افزایش قیمت ارز در برابر ریال و در نتیجه افزایش قیمت محصولات برای مشتریان

تغییرات در قوانین گمرک و ایجاد مشکل برای ترخیص کالا های وارداتی که منجربه انتظار زیاد مشتریان برای رسیدن محصولات داخل فروشگاه می شدو...

صاحبان برند کارخانه ای فوق پیشرفته در منطقه آزاد ارس تاسسیس کردند، تا بتوانند با تکنولوژی روز دنیا کفش هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب را در کوتاه ترین زمان بدست مشتریان ایرانی برسانند.
خلاصه ادامه
شبکه‌های اجتماعی
راه‌های ارتباطی
error: Alert: Content is protected !!