عطاری آنلاین مشکستان

حق انتخابی بسیار بالا

5 ستاره از 2 رأی
درباره / معرفی
مشکستان مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی گیاهان دارویی در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف گیاهان دارویی مانند گلاب و عرقیات گیاهی،ادویه جات،گیاهان خشک یا خصوصیات دارویی و درمانی،روغن های گیاهی خوارکی و غیرخوارکی با تنوعی بی‌نظیر در مشکستان عرضه می‏‏‏‌شوند.

کاربران و مشتریان مشکستان می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت مشکستان را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری مشکستان است.

همواره یکی از اولویت‌های مشکستان، تولید و ارائه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. برای ما بسیار مهم است که کاربران، کالای مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند.مشکستان از هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت خرید مشتریان خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود خلق کند.

مشکستان فعالیت خود را در سال ۹۷ با راه اندازی صفحه اختصاصی @Moshkestan_com در فضای مجازی شروع کرد.در این مدت با همه تلاش در خصوص بالا بردن فرهنگ استفاده از گیاهان دارویی و حذف مصرف خود سرانه داروهای شیمیایی کوشش کرده ایم. از هم اکنون نیز با راه اندازی فروشگاه اینترنتی مشکستان در خصوص تولید محتوا و ارائه محصولات با کیفیت گیاهی در کنار شما خواهیم بود.

.

ساعات کاری


از شنبه تا چهارشنبه بجز ایام تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۶ و پنجشنبه ها از ۹ الی ۱۲
خلاصه ادامه
راه‌های ارتباطی
error: Alert: Content is protected !!