فروشگاه پارچه شهر پارچه

همیشه رضایت مشتریان حائز اهمیت است

5 ستاره از 2 رأی
درباره / معرفی


شهرپارچه اولین فروشگاه اینترنتی منسوجات کشور است که در سال ۱۳۹۴ آغاز به کار کرد. همچنین پیشینه‌ی شهرپارچه در بازار تهران به دهه شصت خورشیدی بر میگردد.

شهرپارچه در سال های نخست، فقط با فروش پارچه های فاستونی فعالیت خود را آغاز کرد و در‌حال حاضر پس از گذشت چند سال از آغاز فعالیت، پارچه های مانتویی، کرپ، چادری و زنانه را نیز موجود کرده است.

شهر پارچه پس از یک سال از آغاز کار، با ایده‌های جدید همچون پارچه‌نما و خیاط‌همراه باعث نوآوری در صنعت‌نساجی شده است تا آسودگی‌خاطر مشتریان را فراهم آورد.

هم اکنون میتوانید علاوه بر سایت با استفاده از اپلیکیشن های شهرپارچه ، پارچه‌ها و توضیحات کامل هر کدام از محصولات را به راحتی مشاهده کنید.

شهرپارچه همچنان در تلاش است تا پارچه‌هایی با کیفیت، تولید داخلی و خارجی را به صورت کاملاً تخصصی بررسی و بهترین‌ها را گردآوری کند، به همین ‌سبب برای اولین بار پارچه ها را گارانتی کرده تا خیالتان از مرغوبیت پارچه آسوده باشد.

همچنین شهرپارچه با پرداخت هزینه‌های هنگفت در زمینه‌ی عکاسی همواره تلاش کرده تا عکسهایی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد و طی چهار مرحله کیفیت عکسهای سایت نسبت به قبل ارتقا‌ یافته است.

هدف شهرپارچه خدمت‌ به کشور و هموطنان عزیز میباشد و با نوآوری در صنعت نساجی و فروش اینترنتی پارچه جدیدترین روشهای خرید را پیش روی مردم عزیز قرارداده است.

در شهرپارچه همیشه رضایت مشتریان حائز اهمیت بوده و خواهد بود.

شهر‌پارچه هیچگونه فروشگاه رسمی در سطح کشور ندارد.

خلاصه ادامه
شبکه‌های اجتماعی
راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران – بازار بزرگ سرای امیرکبیر حیاط سوم پلاک 502
  • تلفن تماس:
  • وب‌سایت:
error: Alert: Content is protected !!