فروشگاه پامیکس

ما ارزان نیستیم

5 ستاره از 2 رأی
درباره / معرفی
فعالیت ما از سال 1383، در غالب شرکت زانکو و آرافن، در حوزه طراحی دکوراسیون داخلی آغاز شد. از سال 1393 با توجه به خلاء موجود در بازار و عدم تطابق اکثر مصنوعات موجود با سلایق گوناگون و البته سلیقه خاص ایرانی بر آن شدیم تا  با بکارگیری خلاقیت و ایدههای حاصل از فعالیت‌های پیشین، نظر مخاطبان خود را تامین کنیم. چنین شد که با برندی ایرانی با عنوان PAMIX "بر گرفته از عبارت تلفیق هنر پارسی(Persian art mix)" و خلق محصولات متمایز و زیبا، به حوزه مبلمان وارد شدیم.
اغلب محصولات هلدینگ پامیکس، برای اولین بار در کشور طراحی و تولید شده‌اند و همگام با روشهای نوین و بروز جهانی قابل مونتاژ در محل مورد استفاده هستند به شکلی که با فراهم آوردن  امکان بسته بندی مسطح و بالطبع   آسان کردن فرایند جابجایی، عملا از آسیب‌های احتمالی ناشی از حمل و نقل وسایل مونتاژ شده به شکل سنتی پیشگیری شده است.

بواسطه این بهبود عملکرد در کنار دیگر بهینه سازی ها در سال 1394 و تنها پس از گذشت هشت ماه از آغاز فعالیتمان، در بیست‌وچهارمین نمایشگاه بین المللی مبلمان منزل(مبلکس)، مفتخر به دریافت لوح برگزیده نمایشگاه شده و پس از آن نیز بارها و در مقاطع گوناگون، به عنوان تولید کننده و یا صادر کننده برتر برگزیده شدیم.
ما به عنوان طراح و تولید کننده مبلمان خانگی، همواره به دنبال تامین سلایق مختلف مخاطبانمان و عرضه به روز و  نوآورانه محصولات پامیکس هستیم. چنانچه شما هم به دنبال خلق محیطی دلچسب و متمایز و راحت برای کار و زندگی خود هستید کار را به پامیکس بسپارید.

آنچه منظور نظر ما در طراحی بوده و هست، خلق محصولاتی ست که ضمن بهره گیری از زیبایی مدرنیته اصالت خود را حفظ کرده اند، بدین شکل که زیبایی، راحتی،  کیفیت  و منحصر بفرد بودن را در لحظه به شما عرضه خواهند کرد.
پامیکس از معدود کارخانه هایی ست که به موازات تولید انواع مبلمان اعم از (کلاسیک، راحتی، آرت دکو)  با ارائه ملزومات مکمل آن از جمله میز ناهار خوری، صندلی، جلو مبلی، عسلی و ... ضمن ارائه حق انتخاب برای مشتری های عزیز بواسطه کامل بودن سبد محصولات  لاجرم به هم آوایی و تناسب دکوراسیون منجر خواهد شد. این نکته بخصوص برای زوج های جوانی که قصد تهیه جهیزیه را دارند امتیاز ویژه ای به دنبال دارد.

ما ارزان نیستیم چرا که محصولات خود را متناسب با کیفیت عالی به مناسب ترین قیمت ارائه می کنیم.


ما متعهدیم همه محصولات پامیکس را با بهره گیری از مرغوب ترین مواد اولیه و غالبا وارداتی اعم از چوب، پارچه، رنگ، روکش، فوم و اسفنج و ... عرضه کنیم و نهایتا شما محصولات  را در قالب بهترین نوع بسته بندی و در بیشتر موارد به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.
ما به شما اطمینان می دهیم که در هیچ یک از مراحل تولید کیفیت را فدای قیمت نخواهیم کرد.
در عین حال تلاش می کنیم با بهینه سازی تولیدات بدون وارد شدن خدشه ای به کیفیت، با رقابتی کردن قیمت محصولات ارزش بالاتری را به شما ارائه کنیم.
از آنجایی که از کیفیت محصولات خود اطمینان داریم،  محصولات پامیکس با ضمانت نامه 24 ماهه معتبر شرکت همراه با ارائه خدمات 10 ساله به مشتریان عزیز عرضه خواهد شد.
ما مفتخریم اعلام کنیم هر زمان که تمایل داشتید از نزدیک شاهد تعهد و وسواس ما در تولید و تامین کیفیت محصولات  باشید،  با ما همراه شده و از خطوط تولید شرکت پامیکس دیدن کنید.
اعتماد شما، مایه مباهات ماست.
خلاصه ادامه
شبکه‌های اجتماعی
راه‌های ارتباطی
error: Alert: Content is protected !!