لبنیات گلبانان

بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب

5 ستاره از 2 رأی
راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران – خیابان شهید مدنی – خیابان شهید محمودی – پلاک 153
  • نشانی (دوم):
    کمربندی فیروزکوه – مهرآباد – بعد از نو ده – انتهای خیابان سروستان – نبش فدک 3
  • تلفن تماس:
  • تلفن همراه:
  • وب‌سایت:
  • تلگرام:
درباره / معرفی
گروه دامداری و لبنیات گلبانان (روستا) در سال 1392 با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در زمینه تولید لبنیات شروع به خدمت رسانی در زمینه تغذیه سلامت هموطنان عزیز نمود.
ایده و رسالت ما در سه هدف خلاصه میشود:

عرضه فرآورده های غذایی سلامت محور
تولید انبوه و تبع آن فروش انبوه با نازل ترین قیمت
لبیک به فرمان رهبری معظم انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی و اشتغالزایی

در آغاز تنها با یک شعبه تلاش نمودیم هر چه میتوانیم بر کیفیت محصولاتمان بیافزاییم و اینک مفتخریم با بیش از 16 شعبه در سطح تهران و حومه وظیفه توزیع محصولاتی سالم و طبیعی را به انجام میرسانیم.

در طی این مسیر ناملایمت فراوانی را پشت سر گذاشتیم. سود جویانی بودند که فقط به منافع شخصی خویش می اندیشیدند و با سنگ انداختن بر مسیر لبنیات سنتی آن را عامل بیماریهای متعددی معرفی میکردند که به لطف خداوند پس از رسوایی برخی از شرکتهای تولید لبنیات صنعتی در بکارگیری غیر مجاز و متقلبانه روغن پالم بجای چربی مفید حیوانی موجود در شیر حنایشان نزد مردم بی رنگ شد.

از آنجاییکه کیفیت شیر برایمان بسیار اهمیت داشت اقدام به راه اندازی واحد دامداری نمودیم تا از سلامت شیر که پایه تولید سایر محصولاتمان است مطمئن گردیم. استفاده از علوفه تازه و ارگانیک طعم بسیار مطبوعی به شیر تولیدی بخشیده که مشتریان فراوانی را به خود جذب نموده است. واحد پزشکی نیز بصورت مستمر به سلامت دام نظارت دارند.

اقبال مردم به استفاده از محصولات سنتی که اخیرا شیر شتر هم به آن اضافه شده است ما را برآن داشت تا با اضافه نمودن چندین نفر شتر محصولات بسیار مفید حاصل از شیر شتر را هم خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. واحد تولید لبنیات سنتی نیز با استفاده از بهترین ماشین آلات روز دنیا قادر است روزانه محصولات متنوع با کیفیت بالا را تولید نماید. اخذ مجوزات مختلف بهداشتی که مورد تایید مرکز سلامت محیط کار وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است خود گواهی بر تلاش صادقانه ما در مسیر عرضه محصولات سلامت محور است.

.
دامداری مجموعه گلبانان

دامداری مجموعه گلبانان واقع در محدوده شهرستان دماوند دارای مجوز از اداره بهداشت با رعایت کامل اصول علمی و بهداشتی شیری با کیفیت بالا تولید و در اختیار مشتریان عزیز قرار داده است.
خلاصه مطلب ادامه مطلب
error: Alert: Content is protected !!