فروشگاه جواهری زمردی

با بیش از 150 سال قدمت

5 ستاره از 2 رأی
درباره / معرفی
گالری زمردی با بیش از ۱۵۰ سال قدمت توسط خاندان زمردی که یکی از خانواده های برجسته و بنام در عرصه زرگری و جواهری ایران هستند اداره می‌شود.

نسل اول با نام شیخ محمد زمردی در سال ۱۲۵۰ هجری شمسی اولین فروشگاه خود را در بازار تهران که در آن زمان مهمترین مرکز داد و ستد طلا و جواهرات بود افتتاح نموده و همچنین صلاحیت وی موجب شد به عنوان ناظم صنف زرگرها (رئیس اتحادیه وقت ) برگزیده شود و پس از آن عنوان ناظم به خانوادگی این خاندان افزوده شد.

نسل دوم حاج احمد ناظم زمردی ( تهران-۱۲۷۵ ) که نزد پدر مهارت طلا سازی و جواهر سازی را طی سالیان آموخته بود توانست به خوبی شغل پدر را ادامه داده و سینه به سینه به نسل بعد منتقل کند.

در سال ۱۳۲۱ عبدالحسین ناظم زمردی ( نسل سوم ) در این خانواده به دنیا آمد و در گذر سالها گالری و شغل خانوادگی را با رویکرد مدرن در بازار تهران پایدار نگه داشته است.

در حال حاضر این برند اصیل و قدیمی زیر مجموعه شرکت زمردی گوهر نگار به مدیریت عاملی آقای امیر ناظم زمردی با بکارگیری دانش و تکنولوژی روز توانسته تغییرات زیادی اعم از مدیریت نوین در زمینه تولید و فروش ایجاد کند و با ایجاد شعبات مختلف این برند را توسعه دهد و جایگاه خود را در این عرصه از پیش قوی‌تر سازد.
خلاصه ادامه
شبکه‌های اجتماعی
راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران – خیابان 15 خرداد، کوچه بازار بزرگ، کوچه بازار کوچک زرگرها، پلاک 13، طبقه همکف
  • تلفن تماس:
  • تلفن همراه:
  • پست الکترونیک (ایمیل):
  • وب‌سایت:
error: Alert: Content is protected !!