آژانس سفرهای اَدلیا

آژانس خدمات مسافرتی

5 ستاره از 4 رأی
درباره / معرفی
پس از 15سال تجربه و فعالیت در حوزه گردشگری، سرانجام در سال 98 آژانس "سفرهای اَدِلیا" تاسیس گردید. اَدِلیا نامی پارسی و دخترانه به معنای شکر و سپاس از خداوند میباشد و از آنجائیکه تاسیس این آژانس با به دنیا آمدن فرزند اول مدیر عامل مصادف شد، بهترین گزینه برای تعیین نام آژانس بود.

تجربه:

در تمام سالهای فعالیت گردشگری سعی بر آن داشتیم تا تورهای متفاوت و مسیرهای جدید را از همه جای دنیا برای سفر پیدا کرده و معرفی کنیم. مسافرتی طراحی کنیم که شبیه مسافرت های دیگر نباشد و با فکر جدیدی برنامه ریزی شده باشد، لذا شعار سفری مثل هیچکس... را برگزیدیم، تا در چند کلمه خلاصه تلاشمان را به مخاطب القا کنیم. همکاران ما در این آژانس در سطح بالایی از توانمندی در برنامه ریزی سفر در مسیرهای خاص میباشند و همواره از ایده های جدید و مسیرهای جدید سفر که حتی گاهی از طرف مسافران معرفی و درخواست میشود استقبال میکنند و درصورت امکان آنرا اصلاح و با پیشنهاد تازه تری با تعامل با مسافر به پکیج مورد نظر ایشان خواهند رسید.

حرفه:

از تورهای متفاوتی که در تخصص آژانس سفرهای اَدِلیا میباشد میتوان تورهای کشتی کروز اروپا را نام برد که تجربه فراوانی بر روی این تورها دارد و از طریق قراردادی که با شرکت MSC ایتالیا دارد میتواند قیمت های لحظه ای کشتی های کروز این شرکت را مشاهده و انتخاب و در صورت به توافق رسیدن با مسافر در همان لحظه صادر کند. کشتی هایی که در تمام مدت سال در حال گردش در نقاط مختلف کره زمین میباشند و در هر فصل بهترین مناطق آب و هوایی دنیا را برای گردش انتخاب میکنند. همچنین دیگر تورهای تخصصی این آژانس تورهای ترکیبی نقاط مختلف آسیا، اروپا و ترکیه میباشد. آنجائیکه کشورهای مالزی، سنگاپور، تایلند و بالی را در یک تور میتوانید ببینید و یا جائیکه شهرهای کوش آداسی با استانبول، تور جذابتری را ایجاد میکنند. همه و همه نوآوری های این آژانس میباشد که توسط مدیر عامل آن از سالهای 86-87 بر روی آن ها تمرکز داشته و دارد.

تورهای خاص و با کیفیت فوق العاده در کشور کانادا از دیگر نقاط قوت آژانس سفرهای اَدِلیا بوده و با ویزای مولتی توریستی کانادا مسافران خود را راهی این کشور میکند. کیفیت تورها و خدمات تورهای کانادای این آژانس به حدی بالا میباشد که خیلی از مسافرینی که اقامت یا ویزای کانادا را دارند نیز با تورهای گروهی ما همراه میشوند و طبق نظر خودشان با قیمت مناسب تر، از کیفیت بالاتری در تورهای ما بهره میبرند.

همچنین این آژانس با بهره مندی از سیستم های قوی رزرواسیون هتل و بلیط هواپیما  در سراسر دنیا قدرت رقابتی زیادی با تمامی قیمت های مقایسه ای شما دارد، تا جائیکه شرکت کانادایی همکار ما نیز برخی از بلیط های داخلی کانادای خود را بخاطر قیمت مناسب تر از ما خریداری میکند. به همین دلیل حتی اگر خودتان شخصا راهی مسافرتی هستید قبل از حرکت حتما قیمت های بلیط و هتل خود را با آفرهای آژانس سفرهای اَدِلیا مقایسه و برنامه خود را با ما مشورت کنید. مطمئناً شما برنده این مشورت خواهید بود.
خلاصه ادامه
راه‌های ارتباطی
  • نشانی:
    تهران – فاطمی، خیابان گمنام، خیابان 2/1، پلاک 81 (تالار قصر گلها)، ط3، واحد 8
  • تلفن تماس:
  • پست الکترونیک (ایمیل):
  • وب‌سایت:
error: Alert: Content is protected !!