گروه گردشگری اسپیلت البرز

مجری تورهای کوهنوردی و طبیعت گردی

5 ستاره از 2 رأی
درباره / معرفی
شرکت اسپیلت‌البرز از سال 1385 با تمرکز بر تورهای طبیعت‌گردی فعالیت خود را آغاز کرد. صاحبان اسپیلت‌البرز سهند عقدایی و ابراهیم صالحی، خواهرزاده و دایی بودند که تا پیش از تاسیس شرکت، خود سالها سابقه کوه‌نوردی و طبیعت‌گردی داشتند.

جوهره تورهای اسپیلت‌البرز "تجربه‌های ناب زندگی در دل طبیعت" است. به نظر ما مهم نیست که چند سالمان است و چقدر آمادگی بدنی داریم. چون فکر می کنیم هر انسانی در هر مقطعی از زندگی اش در مواجهه با طبیعت و زمین پهناور، محدوده ای از تجربیات و توانایی ها دارد که اگر بخواهد می تواند به گسترش آن تلاش کند و در این راه فارغ از هر نتیجه ای، ناب ترین لحظات زندگی اش را به تجربه بنشیند.

این لذتی است که ما در زندگی خود به آن دست یافته ایم و فروتنانه تلاش می کنیم تا دیگران را شریک خود سازیم.

اسپیلت‌البرز تا به امروز موفق شده است در بیش از 136 مقصد جدید داخلی در کویرها، جنگل‌ها، کوهستان‌ها، سواحل و جزایر ایران تورهای طبیعت‌گردی طراحی و اجرا کند. اسپیلت‌البرز با همین رویکرد در بیش از 44 مقصد خارجی همچون قطب شمال و جنوب، جنگل‌های آمازون، پارک‌های حیات وحش و ... در کشورهای مختلف آفریقایی، آمریکایی، آسیایی و اروپایی تورهای جهانگردی با زمینه غالب طبیعت گردی طراحی و اجرا کرده است.

همچنین اسپیلت‌البرز بزرگترین مجری تورهای کوهنوردی در ایران است. تاکنون دهها تور و گروه کوه‌نوردی را در کوههای هیمالیا، آلپ، کلیمانجارو، البروس و . . . سرپرستی کرده است.

اسپیلت‌البرز در سال 1394، بعد از سال‌ها تجربه تورگردانی در کوهستان‌های معروف جهان، مستقلا اکوکمپ دماوند را به عنوان اولین اکوکمپ کوهستانی ایران در جبهه شمال شرقی کوه دماوند تاسیس کرد. این مجموعه شامل دو اقامتگاه کوهستانی کمپ اصلی و کمپ پیشرفته است که خدماتی را با استانداردهای بین المللی به کوه‌نوردان خارجی و ایرانی علاقمند به صعود دماوند ارائه می‌دهد.
خلاصه ادامه
راه‌های ارتباطی
error: Alert: Content is protected !!