کارت ویزیت (بیزینس کارت) مجازی مجهز به فناوری هوش مصنوعی

مدرن و لوکس، فوری و ارزان، با ویژگی‌ها و قابلیت‌های فوق‌العاده ارزشمند و شگفت انگیز

کارت ویزیت مجهز به فناوری هوش مصنوعی چیست؟

سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران، ابداع کننده اولین کارت ویزیت در جهان میباشد که از فناوری هوش مصنوعی در خدمات کارت ویزیت بهره برده است.
این قابلیت برای مشاغلی که از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت نمای مراکز و مشاغل ایران استفاده کرده اند، رایگان است.

.

تعرفه و سایر ویژگی های خدمات کارت ویزیت (دیجیتال مجازی آنلاین هوشمند)؛ سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران

تعرفه خدمات کارت ویزیت در سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران،  بسیار ارزانتر از کارت ویزیت های معمولی لمینت قرار داده است تا همه مشاغل و کسب و کارها بتوانند با کمترین هزینه، از داشتن این کارت ویزیت مدرن و لوکس در مقایسه با انواع کارت ویزیت های کاغذی و لمینت که دارای برتری ها و تمایزهای متعددی در امکانات، ویژگی ها و قابلیت های فوق العااااده عالی و استثنایی رایگان نیز میباشد، بهره مند گردند.

.

نمونه کارت ویزیتی  که همگی این امکانات و قابلیت ها برای آن مورد انجام قرار گرفته است:

  • عنوان کسب و کار: فروشگاه «بونوپرسو»
  • لینک کارت ویزیت: https://cardv.ir/bonopresso
  • نمایش در موتور جستجوی گوگل با جستجوی عبارات: کارت ویزیت فروشگاه بونوپرسو – کارت ویزیت بونوپرسو – فروشگاه قهوه و لوازم جانبی بونوپرسو و …

 

ارزشمند و شگفت انگیز
از هر لحاظ برتر نسبت به انواع کارت ویزیت‌های کاغذی و لمینت

ویژگی‌ها، امکانات و قابلیت‌ها

مدرن و لوکس، فوری و ارزان، با ویژگی‌ها و قابلیت‌های فوق‌العاده ارزشمند و شگفت انگیز...

گارانتی فوق العاده استثنایی؛ ویژه قبل از سفارش و بعد از سفارش

سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران برای خدمات خود، گارانتی و ضمانت فوق العاده استثنایی را ویژه مراکز و مشاغل کشور در نظر گرفته است که شرایط آن را میتوانید در ادامه بخش توضیحات مطالعه فرمایید.

.

❖ 1- -------- گارانتی قبل از سفارش / ضمانت مناسب بودن قیمت + جایزه

◄شرایط: چنانچه شما تا قبل از انجام سفارش، بتوانید در کل جهان حتی یک ارائه دهنده خدمات کارت ویزیت دیگری «با برندی غیر از CardV » پیدا کنید که: مجموع همه ی امکانات، قابلیت ها+ ویژگی ها + خدمات تبلیغاتی گسترده ای را که CardV، مجموعا همراه با خدمات کارت ویزیت، با قیمتی بسیار کمتر از کارت ویزیت های کاغذی و لمینت ارائه میدهد را؛ آن ارائه دهنده خدمات کارت ویزیت دیگر، با مبلغی کمتر از «مبلغ 2 میلیارد تومان» ارائه بدهد (حتی 1 ریال کمتر)؛
در این صورت سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران (CardV)، به عنوان جایزه انجام خدمات یک کارت ویزیت (مجازی) را به همراه همه ی مجموعه امکانات، قابلیت ها+ ویژگی ها + خدمات تبلیغاتی گسترده، تقدیمتان خواهد نمود.

.

❖ 2- ---- گارانتی بعد از سفارش / ضمانت بازگشت وجه 7 روزه + جایزه سکه طلا

◄شرایط: چنانچه شما تا 7 روز پس از انجام سفارش، بتوانید در کل جهان حتی یک ارائه دهنده خدمات کارت ویزیت دیگری «با برندی غیر از CardV » پیدا کنید که: مجموع همه ی امکانات، قابلیت ها+ ویژگی ها + خدمات تبلیغاتی گسترده ای را که CardV، مجموعا همراه با خدمات کارت ویزیت، با قیمتی بسیار کمتر از کارت ویزیت های کاغذی و لمینت ارائه میدهد را؛ آن ارائه دهنده خدمات کارت ویزیت دیگر، با مبلغی کمتر از «مبلغ 2 میلیارد تومان» ارائه بدهد (حتی 1 ریال کمتر)؛
در این صورت سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران (CardV) به عنوان جایزه ، نه تنها مبلغی را که جهت انجام سفارش کارت ویزیت خود در این سامانه پرداخت کرده اید را به شما مسترد خواهد کرد؛ بلکه علاوه بر آن به عنوان جایزه، تعداد 1 سکه طلای 18 عیار نیز تقدیم شما خواهد نمود.

قابلیت گویا و سخنگو بودن کارت ویزیت؛ با فناوری هوش مصنوعی

 

❖—— قابلیت گویا و سخنگو بودن کارت ویزیت؛ با استفاده از فناوری هوش مصنوعی

.

سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران، ابداع کننده اولین کارت ویزیت مجازی هوشمند گویا و سخنگو میباشد. لذا چنانچه از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاده نمائید، این قابلیت رایگان برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت، تا با استفاده از فناوری هوش مصنوعی بصورت گویا و سخنگو، کسب و کار شما را به مشاهدکنندگان کارت ویزیتتان معرفی نماید.

قابلیت بازی تبلیغاتی با لوگوی کسب‌و‌کار شما

 

❖—— قابلیت بازی تبلیغاتی با لوگوی کسب و کار شما؛ مشابه بازی تبلیغاتی شرکت های بزرگ نظیر شرکت «کاله»

.

سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران، ابداع کننده اولین کارت ویزیت مجازی مجهز به بازی تبلیغاتی میباشد.

لذا چنانچه از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاده نمائید، این قابلیت رایگان برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت تا یک بازی تبلیغاتی عمومی با موضوع مرتبط با کسب و کار شما وبا لوگوی کسب و کار شما در کارت ویزیتتان قرار گیرد. که این قابلیت نه تنها باعث خواهد شد تا با به اشتراک گذاری هرچه بیشتر کارت ویزیتتان در شبکه های اجتماعی، به برندینگ کسب وکارتان کمک نماید، بلکه علاوه بر آن با توجه به اینکه امکان قرار گرفتن کد تخفیف و نمایش آن، پس از برنده شدن در بازی وجود دارد، این مهم باعث ترغیب مشتری و مشاهدکنندگان کارت ویزیت شما به استفاده هرچه بیشتر از خدمات کسب وکارتان خواهد شد.

قابلیت استفاده از کارت ویزیت به عنوان دفتر کار مجازی!

 

❖—— قابلیت امکان استفاده از کارت ویزیت به عنوان دفترکار مجازی

.

سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران، ابداع کننده اولین کارت ویزیت مجازی میباشد که با استفاده از امکانات سامانه گفتگو با مشتری پلتفرم «گفتینو»، امکان تبدیل رایگان کارت ویزیت به دفتر کار مجازی را برای مدیران محترم مراکز و صاحبان محترم مشاغل فراهم کرده است.

لذا چنانچه از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاده نمائید، این قابلیت رایگان برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت تا با فعال سازی ابزارک گفتینو، بر روی کارت ویزیت شما، کارت ویزیتتان در عین حال، دفترکار مجازی شما نیز باشد و بتوانید از ویژگی های رایگان و عالیه پشتیبانی آنلاین «گفتینو» در کارت ویزیت خود بهرمند گردید و از آن برای هر کدام از این موارد اعم از:، گفتگو با مشتری، منشی آنلاین، رزرو وقت قبلی و نوبت گیری توسط مشتری، ارسال اعلان لیست قیمت، اعلام کد تخفیف، پیام در ایام و مناسبت های خاص، اطلاعیه محصول جدید و بسیاری موارد دیگر که با گفتینو امکان پذیر میباشد، استفاده نمایید و بنابراین همیشه دفترکارتان را در دسترس مشتریان خود قرار دهید.

 

اپلیکیشن اندروید کارت ویزیت با حجم بسیار کم

❖—— اپلیکیشن اندروید کارت ویزیت با حجم بسیار کم 

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، بصورت رایگان یک اپلیکیشن اندرید با حجم بسیار کم برای کارت ویزیت شما نیز ساخته میشود و به شما ارائه میگردد.

مشتریان شما با نصب این اپلیکیشن، همواره کارت ویزیت کسب و کار شما را در گوشی موبایل و یا تبلت خود همراه خواهند داشت و در هر زمان که احتیاج به خدمات کسب و کار شما داشتند میتوانند به راحتی از این اپلیکیشن استفاده نمایند.

قابلیت موزیکال و امکان انتخاب موسیقی برای کارت ویزیت

 

❖—— قابلیت موزیکال بودن کارت ویزیت و امکان انتخاب موسیقی برای آن

 

سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران ، ابداع کننده اولین کارت ویزیت مجازی موزیکال میباشد؛

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاد نمائید، این قابلیت رایگان برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت، تا از میان بیش از هزار قطعه موسیقی بیکلام که بصورت عمومی میباشد، یک موسیقی را بر حسب سلیقه انتخاب نمایید، تا در کارت ویزیتتان پخش گردد.

 
 

درج تیک آبی مشابه تیک آبی اینستاگرام، توئیتر و تلگرام

 

❖—— قابلیت تیک آبی مشابه تیک آبی اینستاگرام، توئیتر و تلگرام

.

در سربرگ کارت ویزیت‌هایی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران انجام میگیرد، کنار نام کسب و کار، بصورت رایگان یک تیک آبی که مشابه تیک آبیه اینستاگرام، توئیتر و تلگرام میباشد، درج میگردد. بنابراین در صورتیکه شما برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاده نمائید، کارت ویزیت شما نیز از این خدمات بصورت رایگان بهره مند خواهد شد و شما با نمایش کارت ویزیتتان از طریق قرار دادن لینک آن در صفحات اجتماعی و پیام رسان های کسب وکارتان، نه تنها بدون پرداخت هزینه های چند صد میلیونی بابت خرید تیک آبی، نام کسب وکارتان را با تیک آبی نمایش خواهید داد، بلکه با این کار به هرچه مشاهده و اشتراک گذاری بیشتر کارت ویزیتتان و همچنین به برندینگ کسب وکارتان نیز کمک خواهید کرد.

نمایش نام و لینک کارت ویزیت شما در نتایج جستجوی گوگل

 

❖—— نمایش نام کسب و کار شما به همراه لینک کارت ویزیتتان، در موتور جستجوی گوگل، بصورت 5 ستاره

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان رایگان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا نام کسب و کار شما به همراه لینک کارت ویزیتتان، بصورت 5 ستاره، همراه با نمایش تعداد آرای کسب شده، پس از چند روز در نتایج موتور جستجوی گوگل قرار خواهد گرفت که بنابراین شما نیاز نخواهید داشت جهت نمایش نام کسب وکارتان در گوگل، اقدام به خرید بسته های چندین میلیون تومانی از تبلیغات موقتی گوگل ادز، نمایید.

.

مزایا و برتری این قابلیت رایگان در مقایسه با تبلیغات تجاری گوگل ادز

.

اولین مزیت و برتری.

رایگان و بدون هزینه‌ی اضافه میباشد!. درحالیکه گوگل ادز هزینه ای از 3 تا 24 میلیون تومان، برایتان در بر خواهد داشت!

دومین مزیت و برتری.

نیاز به وب سایت شخصی با دامنه های بین المللی ندارد. درحالیکه برای تبلیغات گوگل میبایست وب سایت با دامنه بین المللی داشته باشید که در اینصورت برای مهیا کردن این موارد نیز، علاوه بر پرداخت هزینه تبلیغات گوگل، هزینه های چندصد هزارتومانی برای خرید دامنه بین المللی و هزینه‌ی بعضا چند ده میلیون تومانی برای راه اندازی وب سایت شخصی، را نیز متحمل خواهید شد!

سومین مزیت و برتری.

محدودیت زمانی ندارد و با توجه به رایگان بودن آن، نیاز به هر بار شارژ و پرداخت هزینه مجدد نمیباشد!. درحالیکه گوگل ادز موقتی است و پس از اتمام شارژ دلاری آن، میبایست مجددا میلیونها تومان هزینه کنید تا دوباره نام کسب و کار شما را در گوگل نشان دهد!

چهارمین مزیت و برتری.

در نتایج جستجوی گوگل عبارت "تبلیغ شده" در کنار آن نمایش داده نمیشود. درحالیکه گوگل ادز در نتایج جستجو، مشخصا عبارت "تبلیغ شده" را کنار آن، نمایش خواهد داد که از تاثیر آن بر روی مخاطب میکاهد!

پنجمین مزیت و برتری.

بصورت رتبه 5 ستاره در نتایج جستجوی گوگل قرار میگیرد و تعداد آرای کسب شده، کنار آن نمایش داده میشود. این مهم باعث تاثیرگذاری بسیار زیادی بر روی مخاطب و مشتری‌ای که کارت ویزیت کسب وکارتان را در گوگل جستجو کرده است، خواهد بود!

مجهز به مترجم هوشمند به 20 زبان زنده جهان

 

❖—— مجهز به مترجم هوشمند به 20 زبان زنده جهان

.

کارت ویزیت‌هایی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران انجام میگردد، بصورت رایگان مجهز به مترجم هوشمند به 20زبان زنده جهان شامل: انگلیسی، فارسی، عربی، ترکیه ای، تاجیکستانی، ارمنی، کردی، روسی، چینی، فرانسه، ایتالیایی، کره ای، اسپانیایی، هندی، سوئدی، ژاپنی، یونانی، لاتین و تایلندی میباشد.

بنابراین چنانچه شما برای کسب و کار خود از خدمات این سامان استفاد نمائید، این قابلیت برای کارت ویزیت شما نیز بصورت رایگان وجود خواهد داشت تا بدون پرداخت هزینه های گزاف ترجمه، کارت ویزیتتان را به یک کارت ویزیت بین المللی، لوکس و مدرن، تبدیل گردد.

قابلیت نمایش نمای پانورامای 360 درجه محل کار به صورت سه بعدی

 

❖—— قابلیت نمایش یک نمای پانورامای 360 درجه محل کار به صورت سه بعدی

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان رایگان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا چنانچه یک تصویر پانورامای 360درجه از محل کار خود داشته باشید و آن را برای ما ارسال نمائید، ما آن تصویر را به صورت نمای سه بعدی 360درجه، در کارت ویزیتتان قرار خواهیم داد.

امکان درج سوالات متداول (پرسش و پاسخ متداول مشتریان)

 

❖—— امکان درج سوالات متداول ( پرسش و پاسخ متداول مشتریان)

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این قابلیت رایگان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا پنج سوال تکراری که برای اغلب مشتریان شما مطرح است و همیشه از شما میپرسند و پاسخی که شما به آن سوال میدهید، در کارت ویزیتتان قرار بگیرد تا به این ترتیب، مشتری با مشاهده آنها، مجددا یک سوال تکراری را از شما نمیپرسد و متعاقبا شما نیز مجبور نخواهید بود، هر دفعه سوالات تکراری را پاسخ دهید.

این قابلیت نه تنها به حرفه ای تر شدن کارت ویزیتتان کمک بسزایی خواهد نمود بلکه باعث صرفه جویی در زمان و جلوگیری از خستگی فکری شما جهت پاسخ به یک سوال تکراری خواهد بود.

درج کد QR هوشمند اختصاصی در کارت ویزیت

 

❖—— درج کد QR هوشمند اختصاصی در کارت ویزیت

.

در صفحه کارت ویزیت‌هایی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران انجام میگیرد، یک کد هوشمند Q R بطور اختصاصی درج میگردد. بنابراین در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاد نمائید، این قابلیت برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت. که میتوانید تصویر این کد را بر روی ویترین مغازه، بسته بندی محصولات خود، روی کارت ویزیت کاغذی و یا هرآنچه که مورد نظر شما میباشد چاپ نمایید. تا مشتریان شما و یا هر فردی که کارت ویزیت شما را مشاهده میکند، با اسکن این کد به وسیله تلفن همراه و یا تبلت خود، مستقیما به لینک صفحه کارت ویزیت آنلاین شما، هدایت شود و آن را مشاهده نماید.

نمایش نقشه محدوده آدرس کسب و کار بصورت پویا

 

❖—— نمایش نقشه‌ی محدوده آدرس کسب‌و‌کار. بصورت پویا در کارت ویزیت

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این قابلیت برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت تا نقشه محدوده آدرس محل کسب‌و‌کار شما به صورت پویا در صفحه کارت ویزیتتان قرار خواهد گرفت و مشتریانتان، با در اختیار داشتن کارت ویزیت شما ، میتوانند به راحتی و بدون دردسر، آدرس کسب‌و‌کار شما را از روی نقشه مندرج در کارت ویزیتتان پیدا کنند.

لینک کوتاه، مناسب جهت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

 

❖—— لینک کوتاه، مناسب جهت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

.

لینک کارت ویزیت هایی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران انجام میگیرد، بصورت کوتاه ایجاد میگردد، تا شما به راحتی بتوانید آن را برای سایرین ارسال نمائید و یا اینکه در صفحات شبکه های اجتماعی و پیام‌رسان خود، برای مخاطبان، دنبال‌کننده‌ها و مشتریانتان به اشتراک بگذارید.

 

امکان ابراز نظر مخاطب بصورت امتیاز ستاره

 

❖—— امکان ابراز نظر مخاطب بصورت امتیاز ستاره

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این قابلیت برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت تا مشتریانتان و یا افرادی که کارت ویزیت شما را مشاهده میکنند، بتوانند نظر خود را به صورت انتخاب ستاره ( از 1 تا 5 )، ابراز نمایند.

مجهز به دکمه اشتراک گذاری (از طریق پیامک و پیام رسان ها)

 

❖—— مجهز بودن کارت ویزیت به دکمه اشتراک گذاری اختصاصی

.

کارت ویزیت‌هایی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران انجام میگیرد مجهز به دکمه اشتراک گذاری (از طریق پیامک و پیام رسان ها)، میباشند و در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این قابلیت برای کارت ویزیت شما نیز وجود خواهد داشت تا افرادی که کارت ویزیتتان را در اختیار دارند و آن را مشاهده میکنند، به راحتی بتوانند با یک اشاره آن را برای دیگران ارسال نمایند و با سایرین به اشتراک بگذارند.

صفحه اختصاصی برای کارت ویزیت و عدم نمایش تبلیغات سایرین

 

❖—— صفحه اختصاصی برای کارت ویزیت و عدم نمایش تبلیغات سایرین در آن

.

هر کارت ویزیتی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران، مورد انجام قرار میگیرد یک صفحه اختصاصی دارد که در آن به هیچ وجه تبلیغات سایر کسب‌و‌کارها، نمایش داده نخواهد شد!

قابل نمایش در دستگاه های مختلف بصورت متفاوت

 

❖—— قابل نمایش بودن کارت ویزیت، در دستگاه های مختلف

.

کارت ویزیت‌هایی که خدمات آن توسط سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران انجام میگیرد، قابل نمایش در دستگاه های مختلف میباشند.

به طوریکه در کامپیوتر و لپتاپ و تلویزیونهای هوشمند: بصورت سربرگ عریض و دو ستونه و در موبایل و تبلت : بصورت تک ستونه، قابل نمایش هستند.

امکان درج لوگوی کسب و کار در کارت ویزیت

 

❖—— امکان درج لوگوی کسب و کار در کارت ویزیت

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، چنانچه برای کسب‌و‌کار خود لوگو داشته باشید، لوگوی کسب‌و‌کار شما در بخش های مختلف کارت ویزیت شما اعم از: سربرگ صفحه کارت ویزیت، روی کارت ویزیت و همچنین در نقشه پویای محل کسب و کار شما، قرار خواهد گرفت که این قابلیت به برندینگ شما و به هرچه بهتر دیده شدن کارت ویزیتتان، کمک خواهد نمود.

قابلیت نمایش ساعت کاری کسب و کار بصورت پویا

 

❖—— قابلیت نمایش ساعت کاری فعالیت کسب و کار بصورت پویا

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این قابلیت برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت که ساعت کاری کسب‌و‌کارتان در ایام هفته، بصورت پویا در کارت ویزیت شما قرار گیرد و در اوقات مختلف اعم از، خارج از ساعت کاری و یا 5 دقیقه مانده به آغاز ساعت کاری و همچنین در وقت کاری و یا 5 دقیقه مانده به پایان ساعت کاری شما، پیغام آن به طور خودکار نمایش داده خواهد شد.

قابلیت امکان درج توضیحات جهت معرفی کسب و کار

 

❖—— قابلیت امکان درج توضیحات جهت معرفی کسب و کار

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، برخلاف انواع کارت ویزیتهای کاغذی و لمینت، این امکان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا جهت معرفی هرچه بهتر کسب‌و‌کارتان به مشتری، توضیحاتی را که دارید در کارت ویزیت شما قرار داده شود.

قابلیت امکان درج شعار تبلیغاتی کسب و کار

 

❖—— قابلیت امکان درج شعار تبلیغاتی کسب و کار

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا شعار تبلیغاتی کسب و کار شما، در کارت ویزیتتان قرار گیرد.

امکان قراردادن اسلایدگالری، با 4 تصویر از کسب و کار

 

❖—— امکان قراردادن 4 تصویر از کسب و کار بصورت اسلاید گالری

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا چنانچه تصاویری از کسب و کار خود دارید، 4 تصویر از بهترین آنها به صورت اسلاید گالری در کارت ویزیت کسب کار شما، قرار گیرد.

امکان درج تصویر نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه اینترنتی

 

❖—— امکان درج تصویر نماد اعتماد الکترونیک فروشگاه اینترنتی

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا چنانچه برای کسب و کار خود نماد اعتماد الکترونیک دریافت کرده باشید، تصویر آن در کارت ویزیتتان قرار گیرد.

امکان ارائه و اشتراک گذاری کارت ویزیت به تعداد نامحدود

 

❖—— امکان ارائه و اشتراک گذاری کارت ویزیت به تعداد نامحدود (حتی به میلیون ها نفر)

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا بدون هرگونه محدودیتی در تعداد به اشتراک گذاری کارت ویزیتتان، حتی بتوانید آن را به میلیونها نفر ارائه دهید و به اشتراک بگذارید.

امکان قراردادن یک ویدئوی تبلیغاتی آپلود شده از آپارات

 

❖—— امکان قراردادن یک ویدئوی تبلیغاتی آپلود شده از قبل

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این امکان برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت تا چنانچه ویدئوی تبلیغاتی از کسب و کار خود دارید که در آپارات ، نماشا و یا سایت شخصی خود، آن را بارگذاری کرده اید، میتوانید فقط با ارسال لینک آن، ویدئوی شما در کارت ویزیتتان قرار گیرد.

قابلیت دکمه‌های اتصال سریع تماس، اینستاگرام، وبسایت و...

 

❖—— قابلیت دکمه های اتصال سریع « تماس تلفنی – اینستاگرام – وب سایت – محصولات(لینک به صفحه فهرست محصولات در فروشگاه آنلاین) – تلگرام – واتساپ – ایمیل»

.

پلتفرم و سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران برای خدمات خود، گارانتی و ضمانت استثنایی و ویژه ای را بصورت گارانتی قبل از سفارش و گارانتی بعد از سفارش ، در نظر گرفته است. لذا چنانچه شما کسب وکار محترم تصمیم دارید از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاده نمائید، حتما این شرایط فوق العاده ویژه و استثنایی را، در ادامه بخش توضیحات، مطالعه فرمایید.

 

نمایش به مدت نامحدود (با حداقل 1 سال ضمانت)

 

❖—— نمایش به مدت نامحدود (با حداقل 1 سال ضمانت)

.

در سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران، برخلاف بسیاری از پلتفرم ها که هر ساله بابت تمدید سالیانه، هزینه مجدد دریافت میکنند، اصلا چنین نمیباشد و مدت زمان نمایش کارت ویزیت مشاغل بصورت نامحدود است و حداقل یکسال ضمانت دارد. بنابراین در صورتیکه شما برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت این سامانه استفاد نمائید، نیاز نیست هرسال بابت تمدید کارت ویزیت کسب وکارتان هزینه ای را پرداخت نمایید.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «مجله آنلاین» (تحت برند مجله آنلاین©) به آدرس اینترنتی Majaleonline.ir

 

❖—— انجام تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «مجله آنلاین» به آدرس اینترنتی Majaleonline.ir ؛ تحت برند مجله‌آنلاین® ثبت شده (بشماره شامد 1-1-710784-65-0-8)در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد و مرکز فرهنگ و هنر در فضای مجازی؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسان‌‌ی اینترنتی مجله آنلاین، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم مجله آنلاین
https://majaleonline.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت)
– نمایش در صفحه مربوط به دکمه مشاهده همه» به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = مجله مد و پوشاک و زیورآلات»
https://majaleonline.ir/fashion

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن  به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت)
– نمایش در صفحه مربوط به دکمه مشاهده همه» به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش دسته بندی «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = بخش پوشاک و اکسسوری زنانه»
https://majaleonline.ir/j28-01

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت)
– نمایش در صفحه مربوط به دکمه مشاهده همه» به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن باقی خواهد ماند.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «گیزمیز» (تحت برند رسمی گیزمیز®) به آدرس اینترنتی Gizmiz.co.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «گیزمیز» به آدرس اینترنتی Gizmiz.co.ir ؛ تحت برند رسمی گیزمیز® ثبت شده (بشماره ثبت ۲۹۲۴۱۳ – ۲۸۳۶۴۳) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه کشور و ثبت شده (بشماره شامد 1-1-710784-65-0-11) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسانه اینترنتی گیزمیز، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه، نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم گیزمیز

https://gizmiz.co.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ کارت نمای مجله «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = کارت نمای مشاغل؛ پوشاک، اکسسوری و جواهرات»
https://gizmiz.co.ir/magazine/clothing

– نمایش در کارت نمای مجله «هم موضوع با کسب و کار» به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «مراکز و مشاغل»

https://gizmiz.co.ir/all-jobs

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن  به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

– نمایش در دسته بندی مشاغل هم موضوع با کسب و کار به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «تماشاخانه؛ با بیش از ۵۵۰۰ فیلم و سریال و انیمیشن و مستند»

https://gizmiz.co.ir/media

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت)

– قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «جالب انگیز ؛ بیش از ۳۰۰۰ ویدیوی ترفند و ایده»

https://gizmiz.co.ir/media/tricks

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «بازی کلاب؛ صدها بازی آنلاین»

https://gizmiz.co.ir/media/game

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «مجازی گردی؛ صدها تور مجازی گردشگری»

https://gizmiz.co.ir/media/vrtour

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «شنیدانه؛ مجموعه کتاب های صوتی»

https://gizmiz.co.ir/media/audible

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «بشناس شو؛ آزمون های شخصیت شناسی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/personality

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «خندونه؛ صدها ویدیو طنز و دوربین مخفی»

https://gizmiz.co.ir/media/joke

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «جواب باز؛ راه حل بازیهای محبوب موبایل»

https://gizmiz.co.ir/magazine/j51-06

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «هوشانه؛ صدها تست هوش و معما»

https://gizmiz.co.ir/magazine/419715

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «کمک رسان؛ راهنمای کمک‌های اولیه و امداد و نجات»

https://gizmiz.co.ir/magazine/aid

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «آداب و پرستیژ؛راهنمای آداب معاشرت در موقعیت‌های گوناگون»

https://gizmiz.co.ir/magazine/etiquette

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «سبک زندگی؛ راهنمای موفقیت»

https://gizmiz.co.ir/magazine/success

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «دانستنی‌ها؛ با موضوعات مختلف»

https://gizmiz.co.ir/media/knowing

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «هدیه‌چی؛ راهنمای خرید هدیه و کادویی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/gift

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «من سربازم؛ راهنمای دوران خدمت سربازی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/soldier

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «آرایش و زیبایی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/beauty

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «عروس و داماد»

https://gizmiz.co.ir/magazine/wedding

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «آشپزباشی»

https://gizmiz.co.ir/media/cooking

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «خونه تکونی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/cleaning

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «گل و گلدون»

https://gizmiz.co.ir/magazine/plant

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «فرزندانه»

https://gizmiz.co.ir/magazine/kid

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «خیاط خونه»

https://gizmiz.co.ir/magazine/tailor

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «گردشگر، سفر و طبیعت گردی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/trip

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «لوازم خونه ما»

https://gizmiz.co.ir/magazine/furniture

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «چی پوشی»

https://gizmiz.co.ir/magazine/clothing

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «لیلیت» (تحت برند رسمی لیلیت®) به آدرس اینترنتی Lilit.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «لیلیت» به آدرس اینترنتی Lilit.ir ؛ تحت برند رسمی لیلیت® ثبت شده (بشماره ثبت ۲۸۰۹۲۹) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ثبت شده (بشماره شامد ۱-۳-۶۵-۷۱۲۳۹۹-۱-۱) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد و مرکز فرهنگ و هنر در فضای مجازی؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسانه اینترنتی لیلیت، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه، نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ بخش ژورنال ها
https://lilit.ir/journals

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = مجله مد و پوشاک و زیورآلات»
https://lilit.ir/journals/fashion

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن  به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش دسته بندی «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = بخش پوشاک و اکسسوری زنانه»
https://lilit.ir/journals/j28-01

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «تجریش» (تحت برند رسمی تجریش®) به آدرس اینترنتی Tajresh.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی « تجریش» به آدرس اینترنتی Tajresh.ir ؛ تحت برند رسمی تجریش® ثبت شده (بشماره ثبت ۳۴۰۸۹۳ ) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ثبت شده (بشماره شامد 1-1-710784-65-0-23) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسانه اینترنتی تجریش، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه، نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم تجریش

 https://tajresh.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «تهران‌گردی؛ راهنمای جاذبه‌های گردشگری تهران»

 https://tajresh.ir/tehran

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «آداب و رسوم مردم تهران» 

 https://tajresh.ir/tehran/p20

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « بوستان گردی » 

 https://tajresh.ir/tehran/p01

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « بازار گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p04

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « تفریح گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p03

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « رستوران گردی » 

 https://tajresh.ir/tehran/p16

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « کافه گردی » 

 https://tajresh.ir/tehran/p15

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « موزه گردی » 

 https://tajresh.ir/tehran/p11

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « تاریخ گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p02

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « طبیعت گردی » 

 https://tajresh.ir/tehran/p07

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « نمایش گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p06

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « گالری گردی » 

 https://tajresh.ir/tehran/p10

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « فرهنگسرا گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p08

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « کتابخانه گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p09

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « روستا گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p05

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « محله گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p12

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « منطقه گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p13

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « استان گردی »

 https://tajresh.ir/tehran/p14

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « مراکز خدمات شهری و دولتی »

 https://tajresh.ir/tehran/p19

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ صفحه اول «پلازای تجریش؛ سینما – کتابخانه – بازی سرا و … »

 https://tajresh.ir/plaza

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات  به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « سینما آنلاین »

 https://tajresh.ir/plaza/cinema

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « کنسرت و موزیک ویدئو »

 https://tajresh.ir/plaza/theater

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « تلویزیون پلاس »

 https://tajresh.ir/plaza/ptv

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « رادیو پادکست »

 https://tajresh.ir/plaza/podradio

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « کتابخانه »

 https://tajresh.ir/plaza/library

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش « جهانگردی »

 https://tajresh.ir/plaza/vr-tour

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «رویدادها»

 https://tajresh.ir/events

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ مجله آنلاین راهنمای انتخاب و خرید کالا 

 https://tajresh.ir/magazine

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «راهنمای انتخاب و خرید پوشاک و اکسسوری»

 https://tajresh.ir/magazine/m02/

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 120 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «ترنجستان» (تحت برند رسمی ترنجستان®) به آدرس اینترنتی Toranjstan.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «ترنجستان» به آدرس اینترنتی Toranjstan.ir ؛ تحت برند رسمی ترنجستان® ثبت شده (بشماره ثبت ۴۳۰۴۰۷ ) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه کشور و ثبت شده (بشماره شامد 1-1-710784-65-0-21) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسان‌ه اینترنتی ترنجستان، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم ترنجستان
 https://toranjstan.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن  به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «ایران گردی مجازی» 
 https://toranjstan.ir/p06

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «بهداشت و سلامت» 
 https://toranjstan.ir/p15

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «سبک زندگی موفق»
https://toranjstan.ir/p08

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «طب سنتی» 
 https://toranjstan.ir/p14

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «گیاهان دارویی» 
https://toranjstan.ir/p13

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «خواص خوراکی‌ها»
 https://toranjstan.ir/p12

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «پخت و پز ایرانی»
 https://toranjstan.ir/p17

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «موزیک نما» 
https://toranjstan.ir/p04

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «دکلمه و شعر»
https://toranjstan.ir/p02

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «کتابخانه صوتی» 
https://toranjstan.ir/p01

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «هنر و صنایع دستی»
https://toranjstan.ir/p19

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «مواجهه و مقابله»
 https://toranjstan.ir/p11

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «مروی» (تحت برند رسمی مروی®) به آدرس اینترنتی Marvi.co.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «مروی» به آدرس اینترنتی Marvi.co.ir ؛ تحت برند رسمی مروی® ثبت شده (بشماره ثبت 376380 ) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک قوه قضاییه کشور و ثبت شده (بشماره شامد 1-1-710784-65-0-19) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسانه اینترنتی مروی ، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگون هزینه، نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم مروی
https://marvi.co.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 60 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش راهنما و دانستنی های «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = بخش پوشاک، اکسسوری و جواهرات»
https://marvi.co.ir/magazine/m02

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این بخش به حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 60 روز که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «مازِرون» (تحت برند رسمی مازِرون®) به آدرس اینترنتی Mazron.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «مازِرون» به آدرس اینترنتی Mazron.ir ؛ تحت برند رسمی مازِرون® ثبت شده (بشماره ثبت 340724) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ثبت شده (بشماره شامد 22-0-65-710784-1-1) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسانه اینترنتی مازرون، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه نمایش داده خواهد شد.

تبلیغات در رسانه اینترنتی «جغله» (تحت برند رسمی جغله®) به آدرس اینترنتی Jegheleh.co.ir

 

❖—— خدمات تبلیغات رایگان در رسانه اینترنتی «جغله» به آدرس اینترنتی Jegheleh.co.ir ؛ تحت برند رسمی جغله® ثبت شده (بشماره ثبت ۲۷۲۴۱۸) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ثبت شده (بشماره شامد ۱۴-۰-۶۵-۷۱۰۷۸۴-۱-۱) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و مرکز فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد – ثبت شده در بنیاد ملی بازی های رایانه ای وزارت ارشاد – ثبت شده در شبکه ملی فرهنگ وزارت فرهنگ و ارشاد – ثبت شده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در رسانه اینترنتی جغله، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

  • مکان و مدت نمایش تبلیغات (مشاغل عمومی):

❖ کارت‌نمای مراکز و مشاغل؛ نیازمندی‌های والدین وخانواده
https://jegheleh.co.ir/all-jobs

– نمایش به مدت حداقل یکسال در بخش « کارت‌نمای مراکز و مشاغل؛ نیازمندی‌های والدین وخانواده» + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل با موضوع مرتبط با شغل ؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..


  • مکان و مدت نمایش تبلیغات (ویژه مشاغل مرتبط با حوزه کودک):

❖ صفحه اول پلتفرم گیزمیز

.https://jegheleh.co.ir.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مراکز و مشاغل؛ نیازمندی های کودک و نوزاد»
https://jegheleh.co.ir/cardv

– نمایش در این بخش به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «سری داستان‌های جغله»
.https://jegheleh.co.ir/p04.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت.

.

❖ مجله «کارتون‌نما؛ هزاران کارتون و انیمیشن»

.https://jegheleh.co.ir/p01.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «ابتکار، اختراع و خلاقیت »

.https://jegheleh.co.ir/p02.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «قصه‌‌های مصور کودکانه»

.https://jegheleh.co.ir/p03.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «تردستی و شعبده‌بازی »

.https://jegheleh.co.ir/p05.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «سرگرمی در خانه»

.https://jegheleh.co.ir/p06.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «شعر و ترانه کودکانه»

.https://jegheleh.co.ir/p07.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «اوریگامی و کاردستی»

.https://jegheleh.co.ir/p08.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «نقاشی و رنگ آمیزی »

.https://jegheleh.co.ir/p09.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «معما و هوش »

.https://jegheleh.co.ir/p19.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «ترفند‌های جالب و دیدنی »

.https://jegheleh.co.ir/p11.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «کتابخانه صوتی؛ داستان‌های کودکانه »

.https://jegheleh.co.ir/p12.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «آزمایش علمی »

.https://jegheleh.co.ir/p38.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «بازی‌‌های کودکانه»

.https://jegheleh.co.ir/p10.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «بازی جواب»

.https://jegheleh.co.ir/p13.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «جشن تولد »

.https://jegheleh.co.ir/p25.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «تغذیه کودک »

.https://jegheleh.co.ir/p18.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «بهداشت و سلامت کودک »

.https://jegheleh.co.ir/p16.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «تفریح و گردش »

.https://jegheleh.co.ir/p26.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «فوودگردی»

.https://jegheleh.co.ir/p28.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «اسباب بازی »

.https://jegheleh.co.ir/p27.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «سیسمونی کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p42.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «پوشاک و اکسسوری کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p14.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «پیرایش و زیبایی کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p17.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «ایمنی و مراقبت از کودک »

.https://jegheleh.co.ir/p41.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «مهدکودک»

.https://jegheleh.co.ir/p39.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «شخصیت شناسی کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p20.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «فرزند پروری»

.https://jegheleh.co.ir/p41.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «درس و مدرسه»

.https://jegheleh.co.ir/p22.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «لوازم تحصیل و تحریر»

.https://jegheleh.co.ir/p40.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «کودک و موسیقی»

.https://jegheleh.co.ir/p33.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «ورزش کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p15.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «عکاسی و آتلیه کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p23.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «سفر و گردشگری»

.https://jegheleh.co.ir/p24.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «حیوانات خانگی و کودک»

.https://jegheleh.co.ir/p29.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «گل و گیاهان زینتی»

.https://jegheleh.co.ir/p32.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «آشپزی و شیرینی‌پزی»

.https://jegheleh.co.ir/p44.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «خوراکی‌ها و مواد‌غذایی»

.https://jegheleh.co.ir/p43.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «خانه و ساختمان»

.https://jegheleh.co.ir/p36.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «دکوراسیون»

.https://jegheleh.co.ir/p35.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «اسباب کشی»

.https://jegheleh.co.ir/p37.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «خانه تکانی»

.https://jegheleh.co.ir/p34.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «رانندگی و خودرو»

.https://jegheleh.co.ir/p31.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

.

❖ مجله «اوتیسم»

.https://jegheleh.co.ir/p30.

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول آن و تمام مطالب این مجله به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش حضور خواهد داشت..

نمایش تبلیغات در پلتفرم «تابازار» (تحت برند رسمی تابازار®) به آدرس اینترنتی Tabazar.co.ir

 

❖—— تبلیغات رایگان در پلتفرم «تابازار» به آدرس اینترنتی Tabazar.co.ir ؛ تحت برند رسمی تابازار® ثبت شده (بشماره ثبت 378821) در مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و ثبت شده (بشماره شامد 25-0-65-712399-1-1) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد و مرکز فرهنگ و هنر در فضای مجازی؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در پلتفرم اینترنتی تابازار، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه نمایش داده خواهد شد.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم تابازار
https://tabazar.co.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول این بخش به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ بخش «هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = بخش کارت نمای پوشاک، اکسسوری و جواهرات»

– نمایش به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

نمایش تبلیغات در پلتفرم «سامانه کارت مشاغل ایران» (تحت برند CardV©) به آدرس اینترنتی Cardv.ir

 

❖—— تبلیغات رایگان در «سامانه جامع کارت نمای مشاغل ایران» به آدرس اینترنتی Cardv.ir ؛ ثبت شده (بشماره شامد 1-1-710784-65-0-15) در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد؛

.

در صورتیکه برای کسب و کار خود از خدمات کارت ویزیت سامانه کارت‌نمای مراکزومشاغل ایران استفاد نمائید، این خدمات برای کارت ویزیت شما وجود خواهد داشت و تبلیغات کارت ویزیتتان در پلتفرم اینترنتی Card V ، بصورت رایگان و بدون دریافت هرگونه هزینه، نمایش داده میشود.

برای اطلاع از مدت و مکان نمایش تبلیغات، لطفا بخش توضیحات را، در ادامه مشاهده فرمایید.

.

مکان و مدت نمایش تبلیغات:

.

❖ صفحه اول پلتفرم 
https://cardv.ir

– نمایش در نوار گردونه تبلیغات صفحه اول به مدت حداقل 2 روز (48 ساعت) + قرارگرفتن در بخش کارت نمای مراکز و مشاغل (قابل دسترسی با دکمه مشاهده همه»)؛ به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست آن بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ کارت نمای مراکز و مشاغل در بخش هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = بخش پوشاک، اکسسوری و جواهرات»
https://cardv.ir/m02

– قرار گرفتن به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست این بخش باقی خواهد ماند.

.

❖ کارت نمای مراکز و مشاغل در دسته بندی هم موضوع با کسب و کار / به عنوان مثال: شغل فروشگاه لباس زنانه = دسته بندی پوشاک و اکسسوری زنانه»
https://cardv.ir/158918

– قرار گرفتن به مدت حداقل 12 ماه که 7 روز(حداقل ) در صفحه نخست این بخش باقی خواهد ماند.

CardV.IR

کارت‌نمای آنلاین

سامانه جامع کارت هوشمند مشاغل ایران​

مراکز و مشاغل؛ پوشاک، اکسسوری و جواهرات

مراکز و مشاغل؛ آرایش، زیبایی و اسپا

مراکز و مشاغل؛ ساز، آواز و موسیقی

مراکز و مشاغل؛ وکالت و قانون

مراکز و مشاغل؛ املاک و اسباب‌کشی

مراکز و مشاغل؛ موادغذایی و خوراکی ها

مراکز و مشاغل؛ کاریابی، محل کار و اشتغال

مراکز و مشاغل؛ عطاری و طب سنتی

مراکز و مشاغل؛ مسافرت و گردشگری

مراکز و مشاغل؛ دوربین و عکاسی

مراکز و مشاغل؛ خیاطی و پارچه

مراکز و مشاغل؛ ماشین، موتورسیکلت و دوچرخه

مراکز و مشاغل؛ مراسم ترحیم و یادبود

مراکز و مشاغل؛ شستشو، نظافت منزل و ساختمان

مراکز و مشاغل؛ گیاهان زینتی و آپارتمانی

مراکز و مشاغل؛ بازرگانی، حمل و انبار کالا

مراکز و مشاغل؛ آشپزی و شیرینی پزی

مراکز و مشاغل؛ تحصیل، تحریر، کتابخوانی

مراکز و مشاغل؛ لوازم دیجیتال

مراکز و مشاغل؛ کودک و نوزاد

مراکز و مشاغل؛ ابزار، یراق، ساخت و ساز

مراکز و مشاغل؛ حیوانات خانگی و آکواریوم

مراکز و مشاغل؛ لوازم خانگی، دکوری و آشپزخانه

مراکز و مشاغل؛ همسریابی، ازدواج و عروسی

مراکز و مشاغل؛ بهداشت، درمان و سلامت

error: Alert: Content is protected !!