دریافت و اخذ نمایندگی
سامانه کارت‌‌نمای هوشمند مراکز و مشاغل ایران
با درنظر گرفتن بهترین شرایط ممکن برای متقاضیان محترم نمایندگی، در سراسر کشور
خدمات این سامانه شامل مجموع ویژگی‌ها، امکانات و قابلیت‌های ارزشمندی است که جذاب و موردنیاز برای همه‌ی اصناف، برندها و مشاغل، میباشد/ تعرفۀ اقتصادی آن با توجه به ویژگی‌های ارزشمندی که دارد به علاوۀ گارانتی استثنایی‌اش، محدودۀ بازارهدف بسیار وسیعی از اصناف و مشاغل گوناگون را شامل میگردد و قابل عرضه به تمامی مدیران محترم کسب و کارها و مشاغلی که میخواهند با پرداخت کمترین هزینه ممکن، یک خدمات مدرن، لوکس، گارانتی دار و ارزشمند را با هزینه کم دریافت کنند میباشد.
  • درامد بالا برای نمایندگان/ با کسر 70% از مبلغ تعرفه، ویژه برای نمایندگی و 30% مابقی برای سامانه
  • بدون نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه بابت پنل(پیشخوان) نمایندگی
  • بدون‌نیاز به پرداخت هیچگونه مبلغی، حتی 1ریال! (بابت: اخذنمایندگی، سرمایه‌گذاری، خرید پکیج‌های آموزشی، خرید طرح توجیهی اقتصادی، تهیه تجهیزات همکاری موردنظر سامانه، مشارکت در هزینه تبلیغات همکاری، امثالهم و ...)
  • بدون‌نیاز به ارائه هیچگونه تضامین (نظیر: ضامن، چک، سفته، تعهدنامه و گواهی امضا و…)
  • بدون‌نیاز به ارائه هیچگونه مدارک (نظیر: اجاره‌نامه، سند، قولنامه، فتوکپی‌شناسنامه، کارت‌ملی، شماره شناسنامه، کدملی، سجلی شناسنامه، جواز تاسیس، پروانه کسب، کداقتصادی و مالیاتی، سلفی متقاضی با در دست داشتن کارت ملی و تعهدنامه امضاشده و…)
  • تضمین رضایت 100% درصدیِ مشتری، از خدمات دریافتی
  • بدون‌نیاز به ریسک پرداخت هیچگونه مبلغی (حتی 1ریال!) بابت بیعانه هزینه انجام سفارش! و بدون‌نیاز به ریسک پرداخت هزینه سفارش قبل از انجام سفارش! (پرداخت هزینه سفارش، پس از انجام سفارش میباشد بطوریکه پس از انجام سفارش، نمایندگی از مبلغ تعرفه 70% سهم خود را کسر و 30% مابقی که سهم سامانه میباشد را واریز میکند)
  • بدون‌نیاز نمایندگی به استخدام تیم‌ نیروی فنی جهت انجام سفارش! و ریسک پرداخت حقوق ماهیانه آنها! ( چراکه انجام سفارش بصورت کامل توسط تیم فنی سامانه موردانجام قرار خواهد گرفت و پس از انجام آن، متعاقبا برای نمایندگی ارسال میگردد)
  • امکان اخذنمایندگی برای فعالیتی مجزا از فعالیتی که اکنون دارید و با نامی مجزا از آن
  • بدون دخالت سامانه، در نحوه چگونگی عرضه (جزئی یا گسترده) خدمات و چگونگی جذب سفارش / نکات حائز اهمیت اینکه: 1- امکان انجام سفارش برای مشاغل ممنوعه وجود ندارد! 2- نباید مبلغ عرضه خدمات، بالاتر و یا کمتر از مبلغ تعرفه باشد! و در صورت تصمیم نمایندگی بر عرضه خدمات با احتساب تخفیف؛ دراینصورت نرخ تخفیف درنظرگرفته شده، نباید بیشتر از 200 هزارتومان باشد!

——❖——

❖ تعرفه و درصد ویژه نمایندگان از تعرفه عرضه خدمات:
تعرفۀ بسته خدمات “کارت هوشمند مشاغل” به همراه تمامی ویژگی‌ها، امکانات و قابلیت‌های ارزشمند آن، مبلغ 1 میلیون و 700 هزارتومان میباشد که از این مبلغ تعرفه، +70%  آن (معادل 1 میلیون و 200 هزار تومان) برای نمایندگی درنظر گرفته شده است و برای ایشان کسر میگردد.

نکته: نمایندگان محترم در صورت تمایل میتوانند جهت جذب سفارش بیشتر، با تخصیص بخشی از 70درصدی که برایشان درنظر گرفته شده، بصورت پورسانتی(بدون ریسک پرداخت حقوق ثابت ماهیانه) ویزیتور استخدام نمایند؛ که در اینصورت با توجه به اوضاع نابسمان شغلی و بیکاری جوانان؛ هم اشتغال زایی جذاب برای جوانان جویای کار بدون سرمایه و ریسک برای ایشان صورت خواهد گرفت و هم اینکه:  تعداد ویزیتور بیشتر = جذب تعداد سفارش بیشتر = حصول درامد بیشتر

——❖——

——❖——

❖ طرح توجیه اقتصادی و ایجاد درامد حداقل 750 میلیون تومانی در ماه از عرضه خدمات این سامانه، آنهم بدون پرداخت حتی 1 ریال سرمایه‌گذاری و متعاقبا عدم ریسک بازگشت سرمایه و بدون ریسک پرداخت حقوق ثابت ماهیانه به ویزیتور

درصورت دراختیار داشتن نیروی ویزیتور و یا تصمیم نمایندگی به گرفتن نیروی ویزیتور، بمنظور عرضه گسترده خدمات و سفارش‌گیری از اصناف و مشاغل گوناگون/ دراینصورت با طرح توجیهی اقتصادی، حصول درامدخالص ماهیانه 750 میلیون تومانی فقط برای نمایندگی(جدای از درامد ویزیتورها)؛ آنهم بدون‌ حتی 1 ریال ریسک مالی!؛ و حتی بدون ریسک پرداخت حقوق ثابت ماهیانه ویزیتورها!

بنابراین شما نمایندگی محترم، چنانچه خدمات کارت مشاغل را با احتساب 200 هزارتومان تخفیف و به مبلغ 1 میلیون 500 هزار تومان ارائه دهید و برای عرضه خدمات، اقدام به استخدام ویزیتور دورکاری، با پورسانت 500 هزارتومان از هر سفارش (بدون حقوق ثابت و متعاقبا بدون ریسک پرداخت حقوق ماهیانه)، نمائید، با توجه بازار هدف که محدوده وسیعی از برندها و مشاغل در هرصنفی را شامل میگردد ، چنانچه برای هر یک از 25 موضوع شغلی (بخش اصناف بازار مورد هدف را مطالعه نمایید)، حداقل 1 ویزیتور استخدام کنید و با وجود ویژگی‌های فوق‌العاده و ارزشمند خدمات + تعرفه بسیار مناسب در حد هزینه یک کارت ویزیت + گارانتی 3 میلیاردتومانی ارزش خدمات؛ هر ویزیتور نتواند بیشتر از 2 سفارش بگیرد؛

 در اینصورت هر ویزیتور بدون خارج شدن از منزل و بدون حتی ریالی سرمایه گذاری مالی، ماهیانه حداقل مبلغ 30 میلیون تومان درامد خالص خواهد داشت!

و متعاقبا برای شما نیز بدون هرگونه سرمایه گذاری و ریسک بازگشت سرمایه و ریسک پرداخت حقوق ثابت ماهیانه!؛ روزانه مبلغ 25 میلیون تومان و ماهانه بیش از 750 میلیون تومان درامد خالص حاصل خواهد شد.

این درامد درحالی است که هم مشتری شما یک بستۀ خدمات فوق العاده عاااااالی، لوکس و مدرن و بسیار ارزشمند را با پرداخت کمترین هزینه (با مبلغی حدود هزینه کارت ویزیت کاغذی لمینت) دریافت کرده است و هم اینکه برای بسیاری از جوانان بیکار جویای شغل، یک شغل با درامد مناسب و بدون ریسک مالی ایجاد شده است و همچنین اینکه برای مجموعه محترم شما نیز، درامد مناسبی بدون هرگونه سرمایه گذاری و متحمل شدن ریسک مالی بازگشت سرمایه، ایجاد شده است.

.

نکته: در مثالی که ذکر گردد، حداقل ها درنظر گرفته شده بود؛ درحالیکه :

با توجه به  مجموع همه ویژگی ها، امکانات و قابلیت های ارزشمند این خدمات (که در ابتدا بیان گردید)، که مورد نیاز هر کسب و کاری (بزرگ و یا کوچک / اینترنتی و یا فیزیکی) و متعاقبا برخورداری از بازاری با محدوده بسیار وسیع از مشتریان ( هر کسب و کاری و از هر صنفی) و همچنین با توجه به قیمت بسیار مناسب خدمات (که حتی کمتر از هزینه کارت ویزیت کاغذی لمینت میباشد) + تخفیف 200 هزارتومانی + گارانتی و ضمانت 3 میلیارد تومانی مناسب بودن قیمت (هم گارانتی قبل از سفارش و هم بعد از سفارش) ؛

این موارد باعث جذابیت هرچه بیشتر این مجموعه خدمات برای هر کسب و کاری (بزرگ و یا کوچک / اینترنتی و یا فیزیکی) میگردد و درصد موفقیت در جذب سفارش بسیار بالا میرود؛

از طرفی نیز دارا بودن این ویژگی‌ها و بازار هدف وسیع (با بیش از 250 صنف شغلی)، در کنار پورسانت مناسب و جذاب 500 هزارتومانی که برای ویزیتور تخصیص میدهید و فعالیت دورکاری ویزیتور، نیز باعث خواهد شد ویزیتورهای بیشتری مایل به استخدام (بصورت پورسانتی و دورکاری) باشند و بتوانند سفارش بیشتری جذب نمایند؛

 در نهایت باعث خواهد شد که درامد خالص ایجاد شده برای شما نیز، بسیار بسیار بیشتر از مبلغ 750 میلیون تومان  درماه خواهد بود؛ آنهم بدون سرمایه گذاری و ریسک بازگشت سرمایه! و ریسک پرداخت حقوق ثابت ماهیانه!

——❖——

❖ نحوۀ آسان اخذ نمایندگی و مراحل آن:

چگونگی اخذنمایندگی کاملا ساده و بدون پیچیدگی میباشد؛ بطوریکه فقط موارد:

– عنوان مجموعه(نامی با آن نام تصمیم به همکاری دارید)
– نام مدیر محترم
– شماره موبایل(کاری)
– ایمیل(کاری)

را از همین طریق اعلام مینمایید و متعاقبا پنل نمایندگی شما، با مشخصات اعلامی شما، راه‌اندازی و تقدیمتان میگردد؛ که میتوانید از طریق پنل نمایندگی، به راحتی سفارشاتتان را ثبت نمایید.

——❖——

قابل توجه متقاضیان محترم اخذ نمایندگی

سامانه هوشمند کارت‌‌نمای مراکز و مشاغل ایران، بمنظور اینکه متقاضیان محترم نمایندگی، به سادگی از کنار ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات متعدد و ارزشمند خدمات این سامانه، نگذرند و خودشان ملاحظه نمایند که هیچ پلتفرمی نیست که این خدماتی را که ما با تعرفۀ فقط 1 میلیون و 700 هزارتومانی ارائه میدهیم را، بتواند با مبلغ کمتر از 3 میلیارد تومان! ارائه بدهد!!!!؛ چه برسد به اینکه 70% از مبلغ تعرفه را هم برای نمایندگی کسر نماید!

.
بنابراین خدمت متقاضیان محترم اعلام مینمائیم:
چنانچه تا 10 روز از تاریخ ارسال پیامک اطلاعیۀ اعطای نمایندگی؛ بتوانید در ایران و یا درکل جهان، حتی یک پلتفرم ‌ارائه دهندۀ خدمات بیزینس کارت ویزیت به‌جز بسترخدمات سامانۀ کارت هوشمند مراکز و مشاغل ایرانCardV، پیدا کنید که : مجموع تمامی ویژگی‌ها + قابلیت‌ها + امکاناتی را که سامانه کارت هوشمند مشاغل ایرانCardV، فقط با مبلغ تعرفۀ 1میلیون 700 هزارتومان خدمت کسب‌و‌کار محترم خدمات گیرنده تقدیم مینماید را، آن ارائه دهنده با مبلغی کمتر از مبلغ سه میلیارد تومان! ارائه نماید!

در آن صورت، ما (سامانه هوشمند کارت‌‌نمای مراکز و مشاغل ایرانCardV.ir)، بدون قرعه‌کشی مبلغ 500 میلیون تومان جایزه نقدی، تقدیمتان خواهیم نمود.
.

مشاهده ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات؛ جهت مقایسه با خدمات سایر پلتفرم‌ها:
https://cardv.ir/features

ویژگی‌ها و امکانات شاخص

ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و امکانات بسیار ارزشمندی که کسب‌وکارها میتوانند با سفارش کارت‌ویزیت آنلاین از امتیاز آن برخوردار گردند...

تعدادی از نمونه سفارش‌های انجام شده
رسانه‌ها و پلتفرم‌های همکار

رسانه‌ها و پلتفرم‌هایی که با سامانه کارت‌نمای مراکز و مشاغل ایران همکاری دارند...

فهرست دسته بندی
مراکز و مشاغل ایران
error: Alert: Content is protected !!